znajdz produkt
 
SYSTEMY STEREOSYSTEMY STEREO PREMIUMSYSTEMY KINA DOMOWEGOSYSTEMY MINI/MICRO MELODYPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻSystemySystemySystemySystemyProduktylinkikontakt
START  WYPRZEDAŻ           NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK SYSTEMY STEREO PREMIUM

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4

Firma Marantz była prekursorem od początku istnienia CD, wprowadzając swój pierwszy odtwarzacz - oryginalny model CD-63 - w 1982 roku. W tym czasie Ken Ishiwata współpracował z firmą od czterech lat i od początku odgrywał ważną rolę w rozwoju odtwarzaczy Marantz. Ale poszedł on o krok dalej: na samym początku zdał sobie sprawę, że istnieje możliwość dodatkowego dostrojenia oryginalnych wersji odtwarzaczy firmy, tym samym narodził się trend Edycji Limitowanej, Edycji Specjalnej oraz w ostatnim czasie, modeli Ken Ishiwata Signature. Wszystkie te modele zostały tak zaprojektowane, aby wynieść wyjątkową wydajność odtwarzaczy CD Marantz do niespotykanego wcześniej poziomu.

Z pośród nich, być może najbardziej znanym jest klasyczny CD63MkII KI-Signature, który Ishiwata opisuje jako “wciąż jeden z najbardziej muzykalnych odtwarzaczy CD, jakie wyprodukowaliśmy.” Teraz jest nowy klasyk, doskonale zaprojektowany oraz idealnie dostrojony, aby uczcić 40 lecie współpracy Ishiwaty z marką Marantz - SA-KI Ruby. Opierając się na procesie rozwoju flagowego modelu SA-10 zaprojektowanego przez ten sam zespół, SA-KI Ruby wyposażony został w nowy mechanizm napędu dysków, zbudowany wyłącznie dla potrzeb audio, “SACDM-3”, zdolny do odtwarzania płyt SACD, CD oraz kompilacji nagranych na CD-ROM lub DVD-ROM. Odtwarzacz posiada również asynchroniczne wejście USB, obsługujące formaty aż do PCM / DXD 384kHz / 32bit i DSD 11.2MHz, oraz obsługujące każdą cyfrową muzykę dzięki unikalnej technologii Marantz Musical Mastering.

Dzięki konwersji wszystkich formatów plików do DSD, przy użyciu zaawansowanego filtrowania i przetwarzania, a następnie wykorzystanie bezpośredniej 1 bitowej konwersji do zasilenia wyjść analogowych, SA-KI Ruby zapewnia dźwięk o żywych szczegółach, niesamowitej dynamice oraz niezwykłej prezencji - wszystkie te cechy są kluczowe dla odtwarzaczy CD firmy Marantz na przestrzeni wielu generacji.

Zespół inżynierów Marantz stworzył ten odtwarzacz nie tylko po to, aby uczcić 40 lecie współpracy z Kenem Ishiwata, ale także by dostarczyć ten rodzaj dźwięku, który przybliży Cię do Twojej ulubionej muzyki. Powód jest prosty i odzwierciedla wszystko, co robi Marantz - “Because music matters”.

Cechy główne:
- zaprojektowany i wszechstronnie dostrojony przez zespół kierowany przez Kena Ishiwata, czerpiąc z ponad 35 lat doświadczenia Marantz w konstruowaniu odtwarzaczy CD
- opracowany wewnętrznie mechanizm SACD/CD "SACDM-3", zaprojektowany wyłącznie dla audio
- odtwarzanie płyt SACD/CD i odtwarzanie kompilacji na CD-ROM i DVD-ROM asynchroniczne wejście USB dla dźwięku hi-res do PCM / DXD 384 kHz / 32 bity i DSD 11,2 MHz
- izolacja USB i wejść cyfrowych w celu blokowania szumów ze źródeł wewnętrznych i zewnętrznych
- innowacyjny Marantz Musical Mastering upsampling w technologii MMM-Stream do DSD i filtrowanie
- indywidualnie zaprojektowana 1-bitowa bezpośrednia konwersja MMM-Conversion z DSD na analogową
- nowy analogowy stopień wyjściowy z technologią Marantz HDAM-SA3 i HDAM-SA2 oraz wyjściem o niskiej impedancji
- zasilacz skonstruowany w oparciu o transformator toroidalny
- dedykowany wzmacniacz słuchawkowy o konstrukcji całkowicie dyskretnej z obsługą HDAM-SA2
- grawerowany laserowo autograf "Ken Ishiwata" i motyw Ruby, oznaczający 40 lat współpracy Kena Ishiwata z Marantz
- waga netto: 17.10 kg
- wymiary produktu: 440 x 419 x 127 mm

Specjalny Pakiet VIP–GRATIS przy zakupie zestawu Marantz PM/SA KI Ruby.
- Unikatowy zestaw urządzeń Marantz: PM/SA KI Ruby z jednym z niskich numerów seryjnych z puli 1000 sztuk przeznaczonych do sprzedaży na świecie.
- Ekskluzywne wydanie najnowszego, dwupłytowego albumu doskonałej polskiej artystki, Anny Marii Jopek i Branforda Marsalisa – „Ulotne”z możliwością zdobycia autografu artystki.
- Luksusową ramkę ze zdjęciem jubileuszowym Kena Ishiwata i urządzeń KI Ruby
- Całość pakietu zamknięta w opakowaniu jubileuszowym.


Powieksz do pelnego rozmiaru maranc, marants, marantz, odtwarzacz, sacd, premium

[ Odtwarzacz Super Audio CD z DAC Marantz SA-KI RUBY ]