znajdz produkt
 
SYSTEMY STEREOSYSTEMY STEREO PREMIUMSYSTEMY KINA DOMOWEGOSYSTEMY MINI/MICRO MELODYPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻSystemySystemySystemySystemyProduktylinkikontakt
START  WYPRZEDAŻ           NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
 
 
 

CENNIK SYSTEMY STEREO PREMIUM

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3

Marantz projektuje i produkuje wzmacniacze od ponad 65 lat, a przez ostatnie 40 lat produkty te odzwierciedlają doświadczenie Kena Ishiwata. Teraz, aby zaznaczyć swoje czterdzieści lat w firmie, wzmacniacz Ruby PM-KI został opracowany i dostrojony przez wysoce doświadczony zespół inżynierów kierowany przez samego KI. Jest on również sygnowany podpisem Kena Ishiwaty i specjalnym motywem Ruby.

PM-KI Ruby został zbudowany tylko dla jednego celu - dźwięku - dlatego wykorzystuje on w pełni dyskretną, dwustopniową konstrukcję z oddzielnymi zasilaczami dla sekcji przedwzmacniacza i sekcji wzmacniacza mocy, a także nawiązuje do projektu flagowego wzmacniacza PM-10 z zaawansowaną sekcją gramofonową Phono w komplecie z układem Marantz Musical Premium Phono EQ oraz technologią Marantz HDAM dla zapewnienia czystości sygnału.

Obwody wewnętrzne oferują najczystszą możliwą ścieżkę sygnału przez wzmacniacz, który dostarcza 100 W na kanał dla głośników 8 ohm lub 200W przy 4 ohm, a także wysokiej jakości, niklowane terminale wejściowe oraz wysokiej jakości miedziane przyłącza głośnikowe. Całość została zbudowana na odpornej na wibracje dwuwarstwowej obudowie, z grubymi aluminiowymi panelami dla zapewnienia sztywności, oraz laserowo grawerowaną sygnaturą Kena Ishiwata, która wyróżnia ten model jako wyjątkowy wzmacniacz.

Długotrwałe i żmudne strojenie od dawna stanowi sekret doskonale brzmiących wzmacniaczy Marantz, a przy modelu PM-KI Ruby Ken Ishiwata oraz zespół inżynierów Marantza wykorzystali całą swoją wiedzę i doświadczenie, zarówno podczas projektowania wzmacniacza, jak i w czasie długich sesji odsłuchowych prowadzących do uzyskania docelowego dźwięku. Jak można się spodziewać po produkcie odzwierciedlającym 40 letnią karierę, PM-KI Ruby jest prawdziwym powodem do świętowania i znakomicie oddaje etos marki Marantz - “Because music matters.”

Cechy główne:
- zaprojektowany i wszechstronnie dostrojony przez zespół kierowany przez Kena Ishiwata, czerpiący z ponad 65 lat wiedzy o projektowaniu wzmacniaczy Marantza
- przedwzmacniacz wysokiej rozdzielczości wykorzystujący własnej technologii HDAM
- konstrukcja wzmacniacza mocy pochodzaca z flagowego wzmacniacza PM-10
- wysoka moc: 100 W + 100 W (8 omów), 200 W + 200 W (4 omy)
- w pełni dyskretna, dwustopniowa konstrukcja zapewniająca czystość sygnału, z oddzielnymi zasilaczami dla sekcji przedwzmacniacza i wzmacniacza mocy w celu zmniejszenia zakłóceń
- transformator toroidalny dedykowany do przedwzmacniacza dla uzyskania klarowności i precyzji dźwięku
- dedykowany wzmacniacz słuchawkowy o konstrukcji całkowicie dyskretnej, z obsługą HDAM-SA2
- liniowa regulacja głośności z nowym elektrycznym systemem głośności
- grawerowany laserowo autograf "Ken Ishiwata" i motyw Ruby, honorujący 40 lat współpracy Kena Ishiwata z Marantz
- wymiary: 440 x 453

Specjalny Pakiet VIP–GRATIS przy zakupie zestawu Marantz PM/SA KI Ruby.
- Unikatowy zestaw urządzeń Marantz: PM/SA KI Ruby z jednym z niskich numerów seryjnych z puli 1000 sztuk przeznaczonych do sprzedaży na świecie.
- Ekskluzywne wydanie najnowszego, dwupłytowego albumu doskonałej polskiej artystki, Anny Marii Jopek i Branforda Marsalisa – „Ulotne”z możliwością zdobycia autografu artystki.
- Luksusową ramkę ze zdjęciem jubileuszowym Kena Ishiwata i urządzeń KI Ruby
- Całość pakietu zamknięta w opakowaniu jubileuszowym.


Powieksz do pelnego rozmiaru wzmacniacz, stereo wzmacniacz,
wzmacniacz mocy stereo, wzmacniacz premium, marantz premium,
maranc, marants, marantz,

pm ki ruby,