znajdz produkt
 
SYSTEMY STEREOSYSTEMY STEREO PREMIUMSYSTEMY KINA DOMOWEGOSYSTEMY MINI/MICRO MELODYPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻSystemySystemySystemySystemyProduktylinkikontakt
START  WYPRZEDAŻ           NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
 
 
 

CENNIK SYSTEMY KINA DOMOWEGO

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Zapytaj o dostepnosc produktu

SR6012 to model o krok wyżej od modelu SR5012. Oferuje dziewięć wzmacniaczy o jeszcze większej mocy, umożliwia przetwarzanie 11.2 kanałowe oraz niestandardowe opcje konfiguracji (Custom Installation) dzięki kompatybilności z Creston Connected.

Jego dziewięć kanałów wzmocnienia zapewnia 110 W dla każdego z nich. Wykorzystano w nich tylko wysokiej jakości komponenty dyskretne, takie jak słynne moduły Marantz Hyper Dynamic Amplifier Modules (HDAM) dla zachowania niezwykłej czystości dźwięku. Wszystko to zapewnia doskonałą integrację każdego z kanałów. Bez kłopotu poradzą sobie również z wymagającymi zestawami głośnikowymi o niskiej impedancji.

Standardowo SR6012 może obsługiwać konfiguracje głośników 5.1.4 lub 7.1.2 z podwójnymi subwooferami, zapewniając płynniejsze, bardziej dynamiczne brzmienie basów, imponujący dźwięk 3D Dolby Atmos i DTS:X, a jego 11.2-kanałowe przetwarzanie pozwala w istocie na ustawienie 7.1.4- kanałowe pracując z dodatkowym wzmacniaczem dwukanałowym. W konwencjonalnych konfiguracjach 5.1 lub 7.1, dodatkowe kanały można wykorzystać do zbudowania kolejnej strefy w innym pomieszczeniu, w razie potrzeby napędzanej oddzielnym źródłem. Dodatkowe wyjście HDMI umożliwia przesyłanie dźwięku i obrazu do drugiej strefy, a także do dwóch różnych wyświetlaczy, takich jak na przykład telewizor i projektor - w głównym pomieszczeniu.

Zdolność do obsługi eARC (Enhanced Audio Return Channel) – dostępna w przyszłej aktualizacji oprogramowania - umożliwia odbieranie bezpośrednio z aplikacji telewizyjnych przy pomocy kabla HDMI, dźwięku bazującego na obiektach, w tym Dolby Atmos i DTS: X, a także Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio.

Kolejną funkcjonalnością SR6012 jest ulepszona, precyzyjna konfiguracja i kalibracja Audyssey MultEQ XT32, a system HEOS umożliwia bezprzewodowe przesłanie dźwięku z podłączonego źródła sieciowego do pozostałych komponentów HEOS (w tym głośników) wewnątrz sieci domowej.

SR6012 posiada również dodatkowe wejście audio (5 w stosunku do 4 w modelu SR5012) i wejście gramofonowe z przedwzmacniaczem MM phono, umożliwiające podłączenie gramofonu.

Inne elementy dodatkowe, to na przykład aluminiowy panel przedni, zapewniający większą wytrzymałość, Hybrid PLL Clock Jitter Reducer zapewniający jak najdokładniejszą reprodukcję dźwięku oraz wytłaczany aluminiowy radiator, dla wydajniejszego rozproszenia ciepła. SR6012 posiada również złocone złącza i terminale głośnikowe.

Cechy główne
• 9-kanałowy wbudowany wzmacniacz, obsługujący dźwięk przestrzenny 3D: 5.1.4 lub 7.1.2
• 185W (6 omów, 1%, kan.) na kanał
• Przetwarzanie 11.2- kanałowe i przedwzm.
• Aluminiowy panel przedni z klapą i wytłaczany aluminiowy wentylator
• Druga strefa budowana przy pomocy wyjść HDMI
• eARC (Enhanced Audio Return channel; po aktualizacji oprogramowania) umożliwiająca korzystanie z Dolby Atmos/DTS:X z aplikacji telewizyjnych
• 5 pozłacanych wejść audio (SR5012 ma 4), plus wejście fono, terminale głośnikowe również pozłacane
• Dystrybucja dźwięku HEOS nie ogranicza się do źródeł muzyki HEOS, ale również wszystkich podłączonych źródeł AVR, w tym HDMI, koaksjalnych i optycznych wejść audio
• Hybrid PLL Clock Jitter Reducer dla jak najdokładniejszej reprodukcji dźwięku
• Upscaling do pełnozakresowego 4K
• Możliwość odtwarzania DSD (przez HDMI)
• Cyfrowe wejście (PCM) dla przedwzmacniacza w drugiej strefie ze źródłem HDMI
• Zaawansowana instalacja niestandardowa, kompatybilność z Creston Connected
• Wymiary (S x G x W): 440 x 398 x 161mm
• Waga: 12.7 kg

Dodatkowe informacje:

karta produktu w języku angielskim (pdf) Pobierz plik pdf

Uwaga! W polu opisowym formularza umieść wybrany kolor produktu

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 36

Powieksz do pelnego rozmiaru amplituner av, amplituner kina domowego,
SR6012, SR-6012, SR 6012,