znajdz produkt
 
SYSTEMY STEREOSYSTEMY STEREO PREMIUMSYSTEMY KINA DOMOWEGOSYSTEMY MINI/MICRO MELODYPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻSystemySystemySystemySystemyProduktylinkikontakt
START  WYPRZEDAŻ           NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK SYSTEMY STEREO PREMIUM

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Zapytaj o dostepnosc produktu

Wprowadzenie do oferty nowych produktów Marantz klasy Premium jest zawsze powodem do świętowania wśród audofilskiej społeczności. Nowa limitowana edycja serii 14 przenosi przeżycia dźwiękowe na zupełnie nowy poziom. Co istotne, jest to zasługą zoptymalizowanej obsługi plików wysokiej rozdzielczości, czyniąc milowy krok na przód w świecie niekończącej się adoracji muzyki. Dostępna w kolorze czarnym lub szampańskim nowa edycja limitowana produktu w ramach 14 serii jest szczytem jakości najwyższej klasy czyniąc z nowego produktu istne arcydzieło. Jak na elitarny wzmacniacz przystało, nowy produkt na swoim pokładzie posiada ultra nowoczesne technologie, w tym: transformator toroidalny i liczne podsystemy w ramach całego sprzętu. Ciężka aluminiowa pokrywa górna o grubości 5 mm i solidne nóżki minimalizujące wibracje są gwarancją najczystszego sygnału. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w udoskonalone komponenty, m.in. technologię HDAM Marantz i jeszcze wydajniejszą ścieżkę sygnału elektrycznego, dzięki czemu oferowana jakość dźwięku osiąga najwyższy możliwy poziom. PM-14S1 SE oferuje pilot zdalnego sterowania z górnym panelem pokrytym stylowym czarno anodyzowanym aluminium – pilot oferuje również zdalną obsługę odtwarzacza SA-14S1 SE. Zwieńczeniem dzieła są wykonane specjalnie przez Marantz miedziane zaciski terminali głośnikowych. Gwarantuje to bezproblemowe przeniesienie mocnego sygnału do głośników. Czysty luksus do granic możliwości.

Technologia Marantz HDAM
Oferowane komponenty dyskretnego obwodu – w przeciwieństwie do zintegrowanego obwodu – w ramach ekskluzywnej technologii HDAM zabezpieczają czystość analogowego sygnału, dostarczając szerokopasmowy dźwięku w całym zakresie pasma o wyjątkowo niskim poziomie szumów. Dodatkowo wszystkie 24 obwody HDAM SA2 i SA3 zostały zintegrowane z następującymi wyjściami: phono, liniowym, z przeznaczeniem na słuchawki, przedwzmacniacz i wzmacniacz mocy.

Potężny wzmacniacz w pełni dyskretnej obudowie
Dodatkowo dla zapewnienia maksymalnej separacji pomiędzy kanałami każdy ze stopni wzmacniacza oferuje rozdzielone obwody razem z pojedynczymi masywnymi radiatorami aluminiowymi wytłaczanymi ze stopu z szerokim obszarem efektywnego emitowania, tym samym rozpraszając ciepło bez użycia wiatraka nie generując przy tym jakichkolwiek szumów. Wzmacniacz o mocy 90 W na kanał (8 ohm) i 140 W na kanał (4 ohm) zapewnia wysoką stabilność przy szerokim zakresie dynamiki, nawet w przypadku głośników z niższą impedancją.

Solidna obudowa, gruba aluminiowa pokrywa górna i ciężkie nóżki
Istotne jest, aby przed rozpoczęciem prac nad technologiami przetwarzania i wzmacniania czułych sygnałów audio odpowiednio zadbać o stworzenie mocnych podstaw dla urządzenia. Posiadanie solidnej konstrukcji jest gwarantem minimalizacji wibracji, dzięki czemu sygnał audio nie zostaje zakłócony przez efekty mikrofonowe.

Liczne analogowe wejścia i wyjścia
Poza analogowymi wejściami phono i CD urządzenie posiada dwa dodatkowe wejścia liniowe i dwie pary gniazd wejściowych/wyjściowych jack pozwalających na podłączenie licznych urządzeń źródłowych lub odtwarzaczy. Dodatkowo nowy model został również wyposażony w tryb pracy jako oddzielny wzmacniacza mocy, dzięki czemu użytkownik jest w stanie wykorzystać PM-14S1 SE jako pojedynczy wzmacniacz stereo, tak aby dodatkowo wzbogacić wszechstronność systemu kina domowego. Co więcej, wbudowane wyjścia z przeznaczeniem na przedwzmacniacz stereo pozwalają podłączyć PM-14S1 SE do zewnętrznego wzmacniacza mocy.

Dedykowane wyjście na słuchawki
Dzięki ekskluzywnej technologii dyskretnych modułów HDAM obwód słuchawkowy zapewnia doskonałe odzwierciedlenie dźwięku podczas korzystania z różnorodnych typów słuchawek o zróżnicowanym stopniu impedancji, w tym również słuchawek z niską impedancją.

Pozłacane złącza
Złącza analogowych wejść i wyjść zostały pozłocone, tak aby zapewnić optymalny transfer sygnału i długą żywotność.

Customized Speaker terminals
The carefully treated and amplified audio signal will get handed over to the connected speaker cables through customized speaker terminals made out of pure copper. The perfect transmission chain will preserve every note.

Starannie wzmocniony sygnał audio
Dzięki oferowanym zindywidualizowanym terminalom głośnikowym wykonanym z czystej miedzi sygnał audio transmitowany do przewodów głośników jest odpowiednio wzmocniony. Idealnie zaprojektowany system transmisji jest gwarancją zachowania najdrobniejszych detali.

Tryb Source Direct
Aby zapewnić maksymalną wierność dźwięku PM-14S1 SE został wyposażony w funkcję Source Direct, która pozwala na ominięcie niepotrzebnych obwodów audio, tak aby odtwarzany sygnał przebiegał jak najprostszą ścieżką.

System zdalnego sterowania
Elegancki pilot może być również wykorzystany do obsługi odtwarzacza super audio CD SA-14S1 SE. Model PM-14S1 SE oferuje także gniazdo wejściowe i wyjściowe dla dodatkowego pilota, zapewniając tym samym maksymalną elastyczność funkcji zdalnego sterowania.

Cechy główne:
- 2x 90Wat (8 ohm) / 2x 140 W (4 ohm)
- HDAM oraz wysokiej jakości wzmacniacz z układem sprzężenia zwrotnego
- autorskie obwody Marantz HDAM® SA3
- solidna obudowa wysokiej klasy z aluminiową pokrywą górną o grubości 5 mm i wytrzymałe aluminiowe nóżki minimalizujące wibracje
- potężny wzmacniacz z wysokonapięciowymi diodami Schottkiego
- oryginalne zaciski terminali kablowych Marantz SPKT-100 wykonane z czystej miedzi
- wysokiej jakości podwójny obwód kontrolujący liniowość poziomu głośności
- CCFB (Constant Current Feedback) MM/MC słuchawkowy equalizer z nowym serwem V/I
- toroidalny transformator, wyświetlacz LCD o niskim współczynniku zakłóceń
- wzmacniacz mocy z wejściem Amp Direct dla łatwej integracji z systemem AV
- pilot sterujący z aluminiowym panelem, pozwala kontrolować zarówno wzmacniacz jak i odtwarzacz CD
- Wymiary (S x G x W): 440 x 444 x 123 mm
- Waga: 18,5 kg

Dodatkowe informacje:

karta produktu w języku angielskim (pdf) Pobierz plik pdf

Uwaga! W polu opisowym formularza umieść wybrany kolor produktu

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 60

Powieksz do pelnego rozmiaru maranc, marants, marantz, 
PM-14 S1, PM14 S1, PM 14 S1,
PM-14-S1, PM14-S1, PM 14-S1,
PM-14S1, PM14S1, PM 14S1,

PM-14 S1 se, PM14 S1 se, PM 14 S1 se,
PM-14-S1 se, PM14-S1 se, PM 14-S1 se,
PM-14S1 se, PM14S1 se, PM 14S1 se,
wzmacniacz zintegrowany, wzmacniacz stereo, wzmak, marantz premium, premium,
pm 14, pm14, pm-14,

[ Zintegrowany wzmacniacz stereo Marantz PM-14S1 SE ]